رتبه لحظه ای پاسپورت ترکیه : 36

قیمت روزانه لیر در ترکیه 1,900 تومان

سفر توریستی به آنتالیا

استان زیبای آنتالیا سالانه، به صورت میانگین، پذیرای بیش از بیست میلیون توریست از کشورهای مختلف است. این آمار به‌تنهایی نشان‌دهندۀ جذابیت این منطقه است اما اگر این پرسش برای شما پیش آمده است که چرا آنتالیا تا این حد مورد توجه توریست‌هاست می‌شود صفحه‌ها از مزیت‌های سفر به آنتالیا توضیح داد.

 یکی از مهم‌ترین جذابیت‌های آنتالیا تنوع منظره‌های پیش روی شما از دریا، جنگل، بافت سنتی زیبای شهری و کوهستان است که معمولاً در هر جای آنتالیا مهمان هر هتلی باشید شاهد یکی از این منظره‌ها هستید. حتی با یک گردش یکی دوساعته در شهر با این منظره‌های متنوع روبه‌رو می‌شوید و احساس خستگی نخواهید کرد.

یکی دیگر از مزیت‌های آنتالیا به عنوان یک منطقۀ توریستی آب‌وهوای مدیترانه‌ای آن است. این آب‌وهوا باعث می‌شود توریست‌ها در هر فصل سال از کشورهای مختلف، مخصوصاً کشورهایی با آب‌وهوای سرد، مثل روسیه، برای لذت‌بردن از هوای خوب ساحل و آفتاب گرم به این منطقه بیایند.

اگر به اندازۀ یکی دو ساعت از مرکز شهر فاصله بگیرید از این تنوع طبیعت، آب‌وهوا و بناهای تاریخی و مراکز تفریحی بیشتر شگفت‌زده می‌شوید. شهرهای استان آنتالیا از جمله بلک، ماناوگات، کاش و… هر کدام با ویژگی‌های خاص و مانند گلف، قایق‌سواری، رفتینگ، تماشای آثار تاریخی و… بهترین سفر تفریحی را برای شما رقم می‌زنند. 

سفر به آنتالیا یکی از به‌یادماندنی‌ترین سفرهای زندگی شما خواهد شد. به این دلیل که در این منطقه می‌توانید بدون محدودیت‌های فرهنگی و مشکلات رایج در شهرهای دیگر ترکیه از انواع تفریح‌ها در کافه‌ها، رستوران‌ها و بارها لذت ببرید. زندگی شبانۀ آنتالیا علاوه بر توریست‌ها بسیار مورد توجه شهروندان ترکیه است. آنتالیا  از اولین انتخاب‌های اهالی ترکیه برای تفریح و گذران تعطیلات است.

مزیت دیگر استان آنتالیا نسبت به منطقه‌های توریستی دیگر در کشور ترکیه تنوع قیمت هتل‌ها و اقامتگاه‌های توریستی این منطقه است. برای رزرو هتل و هاستل و اجارۀ ملک در آنتالیا گزینه‌های متنوعی پیش رو دارید که می‌توانید با توجه به بودجه و نوع گذران تعطیلاتی که در نظر دارید از میان آن‌ها انتخاب کنید.  

اما شاید برای اولین بار است که به آنتالیا می‌آیید. یا ممکن است در سفرهای قبلی به این منطقه نمی‌دانستید که چطور زمان و بودجه‌تان را مدیریت کنید؛ بهترین بلیت آنتالیا کدام است، برای کدام شهر بلیت بگیرید، از چه نوع ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید، به چه مکان‌هایی بروید، از کجا هتل رزو کنید و بسیاری پرسش‌های دیگر باعث که می‌شود تصمیم برای سفر به آنتالیا برای شما مشکل بشود. 

 

ایریت‌گروپ با گروه مشاوران باتجربه در زمینۀ رزو هتل در آنتالیا، بهترین ترانسفر فرودگاهی و شناخت کامل از منطقه‌های مختلف و دیدنی‌های استان آنتالیا به شما کمک می‌کند از لحظۀ تصمیم‌گیری برای سفر توریستی به آنتالیا بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنید و با کمترین اتلاف وقت و هزینه از گذراندن تعطیلات در آنتالیا لذت ببرید. 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم