رتبه لحظه ای پاسپورت ترکیه : 36

قیمت روزانه لیر در ترکیه 1,900 تومان

املاک و مستغلات

استان آنتالیا بدون شک یکی از مقاصد مهم گردشگران و  مهاجران در کشور ترکیه است. همچنین این استان زیبا هر سال از سوی علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری و خرید ملک  با استقبال بیشتری روبه‌رو می‌شود؛ به این دلیل که خرید ملک در استان آنتالیا چه به قصد سکونت و دریافت شهروندی ترکیه و چه به قصد سرمایه‌گذاری مزیت‌های بسیاری دارد؛ از جمله: امکان رشد سریع سرمایه، فضای فرهنگی باز، رعایت استانداردهای شهرسازی، تنوع ملک با کیفیت بالا و قیمت مناسب، آب‌وهوای خوب و…

ایریت‌گروپ با بررسی دقیق منابع، سایت‌ها و رصد کامل کیفیت خدمات املاک در آنتالیا، کمبود یک پلتفرم جامع و کامل املاک و مستغلات را در این استان احساس کرد. برای رفع این دغدغه سامانۀ مشاورۀ ایریت‌گروپ با راه‌اندازی وبسایت ایریت‌هومز و استفاده از تجربۀ کارشناسان حرفه‌ای املاک در نظر دارد در آیندۀ نزدیک بزرگ‌ترین منبع اطلاعات دقیق املاک و مستغلات در آنتالیا باشد. 

در حال حاضر ما در مجموعۀ ایریت‌گروپ پاسخگوی همۀ نیازها و دغدغه‌های علاقه‌مندان به خرید ملک در آنتالیا هستیم. و در تمام مراحل خرید ملک از جمله انتخاب ملک مناسب‌، طی‌کردن مراحل قانونی خرید ملک، گرفتن مجوزها و تأییدیه‌های لازم، گذراندن مراحل دریافت شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک، اجاره‌دادن ملک، و گرفتن امتیازهای اشتراک آب و برق و… شما را تنها نمی‌گذاریم.

مشاوران ما در ایریت‌گروپ به تک‌تک پرسش‌های شما دربارۀ خرید ملک به‌صورت جامع و کامل پاسخ می‌دهند و بهترین پیشنهادها را در هر زمینه به شما ارائه می‌کنند.

بهترین پیشنهادهای کارشناسان ایریت‌گروپ در سایت ایریت‌هومز

با مراجعه به سایت ایریت‌هومز و بعد از پرکردن فرم مشاوره، کارشناسان ما به صورت تلفنی یا آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و فرم درخواست خدمات با توجه به نیازها، بودجه و شرایط شما تنظیم می‌شود. 

فرم درخواست خدمات در کارگروهی با حضور کارشناسان املاک ایریت‌هومز به بحث و بررسی گذاشته می‌شود. بعد از مطالعه، تحقیق و بررسی دقیق، مدیر بخش املاک بهترین پیشنهادهای ممکن را به شما ارائه می کند و شرایط هر گزینه را کاملاً برای شما توضیح خواهد داد.

ایریت‌هومز در انتخاب ملک مناسب از بین گزینه‌های پیشنهادی و تصمیم نهایی برای خرید نیز به شما کمک می‌کند. پیشنهادهای ایریت‌هومز از نظر ارزش واقعی و کیفیت ملک کاملاً کارشناسی شده‌اند و شرایط آن‌ها برای دریافت شهروندی ترکیه بررسی شده است. این بررسی دقیق این اطمینان خاطر را برای شما ایجاد می‌کند که از نظر قانونی به مشکلی برنخواهید خورد و برای دریافت شهروندی ترکیه ملک مناسبی انتخاب کرده‌اید. 

ایریت‌هومز در راستای اهداف هولدینگ ایریت‌گروپ با حضور گروهی قوی و متخصص از مشاوران املاک، کارشناسان حقوقی و وب‌سایتی چندزبانه و پیشرفته، همگام با به‌روزترین وبسایت‌های مشاورۀ املاک حرکت می‌کند. همچنین با مشاورۀ دقیق و ارائۀ اطلاعات درست و واقعی تلاش می‌کند تمام پروسۀ خرید شما در آنتالیا  کامل و بی‌نقص، با صرف کمترین هزینه و وقت انجام شود. 

همین حالا می‌توانید با مشاهدۀ وبسایت ایریت‌هومز ملک مورد نظر خود را از میان گزینه‌هایی که با بررسی دقیق در سایت قرار گرفته‌اند، انتخاب کنید و با کارشناسان املاک ایریت‌گروپ در تماس باشید. 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم