رتبه لحظه ای پاسپورت ترکیه : 36

قیمت روزانه لیر در ترکیه 1,900 تومان

خدمات آی‌تی و بازاریابی دیجیتال

راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق، در هر زمینه‌ای، بدون داشتن زیرساخت‌های آی‌تی و خدمات دیجیتال، غیرممکن است. از سوی دیگر، بیشتر شرکت‌هایی که تصمیم گرفته‌اند در خارج از ایران فعالیت کنند، با این مشکل روبه‌رو هستند که به‌دلیل تسلط نداشتن بر بازار، قوانین و مقررات آن کشور، نتوانسته‌اند خدمات و زیرساخت‌های مناسب و مد نظر خود را به‌خوبی دریافت کنند.

بسیاری از شرکت‌های مستقر در کشورهای حاشیۀ خلیج فارس، این مشکل را از طریق تعامل با شرکت‌های ایرانی، ثبت شرکت در خارج از ایران و سوق دادن آن‌ها به ارائۀ خدمات در خارج از مرزهای ایران حل کرده‌اند. اما این راه‌حل هم، به‌دلیل شدت گرفتن تحریم‌ها، مشکلات خاص خود را دارد.

از سوی دیگر، تأمین زیرساخت‌های سخت‌افزاری لازم، ایجاد امکانات مبتنی بر شبکه و همچنین تأمین خدمات قابل ارائه روی موبایل، از آن نوع خدماتی است که بر اساس محل استقرار کسب‌وکار و با توجه به زیرساخت‌های منطقه‌ای قابل تأمین است. همچنین این دسته از خدمات را نمی‌توان به صورت آنلاین یا فریلنسری دریافت کرد.

علاوه بر این نزدیک بودن تیم تولید و تسلط آن‌ها بر آخرین تکنولوژی‌های طراحی وب، خدمات آی‌تی، سخت‌افزار و موبایل، یکی از نیازهایی است که بیشتر کسب‌وکارهای مستقر در ترکیه با آن درگیر هستند.

 

ایریت تِک | IRIT tech

گروه خدمات آی‌تی و بازاریابی دیجیتال‌ ایریت‌ تِک به عنوان زیرمجموعۀ هولدینگ ایریت‌گروپ برای تأمین همین نیازها و بر پایۀ دانش و تخصص روز در زمینۀ تکنولوژی‌های روز و بهره‌مندی از دانش و  تکنولوژی هوش مصنوعی در ترکیه شروع به کار کرده است. دفتر اصلی این مجموعه در شهر آنتالیاست و شعبه‌های آن در دیگر استان‌های ترکیه به زودی تأسیس می‌شوند.

این مجموعه بر اساس سه اصل اساسی به روز بودن و ایستادن بر لبۀ تکنولوژی یا همان استفاده از تکنولوژی‌های های‌تک در زمینه‌های کاری، جلب اعتماد کسب‌وکارها با ارائۀ خدمات مشاورۀ صادقانه و حرفه‌ای و همچنین تعهد به حفظ منافع مشتری، با تجربه‌ای پانزده ساله در این زمینه، شروع به کار کرده است.

ایریت تِک امکان ارائۀ خدمات در زمینه‌های زیر را دارد:

  • توانایی تأمین نیازهای سخت‌افزاری کسب‌وکار
  • توانایی اجرای پروژه‌های نرم‌افزاری بر پایۀ هوش مصنوعی
  • امکان ارائۀ مشاوره در زمینه‌های فنی مرتبط با سخت‌افزار و شبکه
  • امکان ارائۀ خدمات دیجیتال‌مارکتینگ
  • طراحی و اجرای وبسایت و اپلیکیشن موبایل
  • سرمایه‌گذاری روی پروژه‌های آی‌تی و های‌تک

اگر شما هم در حال راه‌اندازی یک کسب‌وکار در ترکیه و به‌خصوص در شهر زیبای آنتالیا هستید و به این خدمات نیاز دارید، ایریت آی‌تی آمادگی دارد این خدمات را به صورت کاملاً کاربردی و بر اساس نیاز شما سفارشی‌سازی کند و به بهترین شکل ممکن در اختیار شما قرار دهد.

برای گفت‌و گو و دریافت مشاوره از مشاوران ایریت‌گروپ اینجا را کلیک کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم