رتبه لحظه ای پاسپورت ترکیه : 36

قیمت روزانه لیر در ترکیه 1,900 تومان

مهاجرت به آنتالیا

استان آنتالیا یکی از زیباترین مناطق توریستی کشور ترکیه است. آنتالیا با ساحل‌های زیبا، بافت قدیمی جذاب و تماشایی، طبیعت بکر و متنوع کوهستانی، استانی جنگلی و ساحلی در جنوب ترکیه و یکی از مهم‌ترین مقاصد مهاجرت به ترکیه است. 

اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید و هنوز دربارۀ اینکه کدام شهر را انتخاب کنید، تصمیم نگرفته‌اید پیشنهاد می‌کنیم استان زیبای آنتالیا را به عنوان یک گزینۀ اصلی در نظر بگیرید؛ آنتالیا از جنبه‌های متفاوتی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم می‌تواند بهترین مقصد مهاجرت شما به ترکیه باشد. 

یکی از مهم‌ترین دلایلی که استان آنتالیا را در جایگاه یک انتخاب درست قرار می‌دهد فضای فرهنگی این منطقه است. به دلیل فضای توریستی و رفت‌وآمد مداوم افراد از ملیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف، در آنتالیا کاملاً در انتخاب سبک زندگی آزاد هستید. در آنتالیا افراد مذهبی، غیرمذهبی، از ادیان و فضاهای فرهنگی کاملاً متفاوت زندگی مسالمت‌آمیزی در کنار هم دارند. اهالی آنتالیا ملیت‌ها و دیدگاه‌های مختلف فرهنگی را در میان خود پذیرفته‌اند و با خارجی‌ها با احترام برخورد می‌کنند. 

از مزیت‌های دیگر مهاجرت به آنتالیا رعایت استانداردهای شهرسازی، زیبایی و پاکیزگی محیط شهری آن است. در آنتالیا از هر منطقه دسترسی به ساحل و مکان‌های تفریحی با انواع وسایل نقلیۀ عمومی امکان‌پذیر است. در هر نقطه از شهر پارک‌ها و کافه‌های زیبا برای دیدارهای دوستانه و خانوادگی در نزدیکی شماست و در هر جای شهر می‌توانید از هوای پاک و فضای سبز بهره‌مند باشید. 

از طرفی استان آنتالیا به خاطر رشد روزافزون و رونق اقتصادی یکی از بهترین منطقه‌های راه‌اندازی کسب و کار و فعالیت‌های اقتصادی است. هر فعالیت اقتصادی برنامه‌ریزی‌شده و دقیق در این منطقه با سرعت بیشتری به نتیجه می‌رسد. 

درنهایت می‌توانیم بگوییم آنتالیا با بهترین امکانات رفاهی شهری نه کمبودها و مشکلات شهرهای کوچک را دارد و نه شلوغی و دردسرهای شهرهای بزرگ را. هزینۀ زندگی در آنتالیا نسبت به شهرهای آنکارا و استانبول پایین‌تر است اما از نظر خدمات و امکانات یک زندگی راحت، تمامی استاندارهای لازم را دارد.  

برای مهاجرت به آنتالیا چه کنیم ؟

اما اگر آنتالیا را به عنوان مقصد مهاجرت انتخاب کنید مانند مهاجرت به هر شهر دیگری از کشور ترکیه با چالش‌ها و پرسش‌های بسیاری روبه‌رو می‌شوید؛ مشکلاتی مانند طی‌کردن پروسۀ اخذ اقامت ترکیه، خرید ملک، اجارۀ ملک، دریافت بیمۀ سلامت، خرید سیم‌کارت، گرفتن اشتراک آب و برق و اینترنت، راه‌اندازی کسب‌وکار، پیدا کردن کار و…

در صورتی که به زبان ترکی و مراحل قانونی و اداری هر کدام از این موارد مسلط نباشید، ممکن است هزینۀ زیادی بپردازید، گرفتار کلاهبردارها شوید و سرمایه‌ای را که به سختی به دست آورده‌اید به‌راحتی از دست بدهید.

ایریت‌گروپ آمده است تا در تمامی این مراحل در کنار شما باشد. مشاوران ما در ایریت‌گروپ به تک‌تک پرسش‌های شما در همۀ مواردی که گفتیم به‌صورت جامع و کامل پاسخ می‌دهند و بهترین پیشنهادها را در هر زمینه به شما ارائه می‌کنند.

ایریت‌گروپ با مشاورۀ دقیق و ارائۀ اطلاعات درست و واقعی تلاش می‌کند تمام پروسۀ مهاجرت شما به استان آنتالیا کامل و بی‌نقص، با صرف کمترین هزینه و وقت انجام شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم