رتبه لحظه ای پاسپورت ترکیه : 36

قیمت روزانه لیر در ترکیه 1,900 تومان

اجارۀ خودرو

معمولا وقتی به خارج از کشور سفر می‌کنیم، یکی از بزرگترین دغدغه‌های ما، در اختیار داشتن وسیله نقلیه مناسب برای سفر در شهر یا سفر بین نقاط مختلف کشور مقصد است. نداشتن اطلاعات کافی راجع به نحوۀ اجارۀ خودرو و همچنین عدم آگاهی به شرایط کرایۀ خودرو یا استفاده از تاکسی‌های خصوصی، ممکن است همیشه دردسرهایی برای ما به وجود آورد. همچین باید به هزینۀ بالای تاکسی نیز در این زمینه اشاره کرد. 

یک راه برای رهایی از این مشکلات، استفاده از سرویس‌های خدمات اجارۀ وسیلۀ نقلیه است. این سرویس‌ها،‌ به شما امکان می‌دهند بدون داشتن دغدغه از پرداخت هزینۀ سرسام آور تاکسی یا صرف وقت برای کرایۀ خودرو با راننده،‌ در سطح شهر یا کشور تردد کنید و کارهای خود را به راحتی انجام دهید. 

اما نکتۀ مهم بعدی که پس از مراجعه به این مجموعه‌ها خودش را نشان می‌دهد، نوع خودرو و امکاناتی است که این مجموعه‌ها در اختیار افراد قرار می‌دهند. دریافت خدمات VIP و CIP معمولا در همۀ کشورها هزینۀ بالایی دارد و برای اینکه از این خدمات استفاده کنید، لازم است به موسسات معتبر مراجعه کنید. پیدا کردن این موسسات، معمولا دردسرهایی نظیر لزوم آشنایی با منطقه و تسلط به محله‌های مختلف آن شهر را با خود به همراه دارد.

چه مدارکی برای اجارۀ ماشین در ترکیه لازم است؟‌

در کشور ترکیه، معمولا مجموعه‌های اجارۀ ماشین، سطح خوبی از خدمات را به مشتریان عرضه می‌کنند. اما اولین چیزی که برای دریافت خدمات مناسب لازم است در دسترس داشته باشید، تسلط به زبان ترکی و همچنین داشتن گواهینامه و پاسپورت معتبر است. 

ایریت گروپ، در کنار خدمات دیگری که به هموطنان ایرانی ارائه می‌دهد، سطح خوبی از خدمات اجارۀ خودرو را نیز فراهم کرده است که به صورت VIP و CIP به شهروندان ایرانی ارائه می‌شود. 

برای دریافت این خدمات، لازم است شرایط زیر را احراز کنید:

  •   پاسپورت
  •   گواهینامه بین المللی

در صورتی که نیاز به دریافت این خدمات دارید، با کارشناسان ایریت گروپ تماس بگیرید. 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم